Наша команда

Алла Василенко

Алла Василенко

Директор

Методика Марії Монтессорі показала мені кардинально новий погляд на розвиток дитини, адже основна ідея системи Монтессорі - створити всі умови для саморозвитку дітей.
Я любляча мама і роблю для свого малюка все! Хочу що б моя дитина розвивався і ріс в Монтессорі - середовищі. Для мене важливо підтримати кожного в пошуку своїх рішень і розкритті своєї індивідуальності, дуже хочу приносити радість і щастя іншим діткам, точно так само як і своїй дитині.
Анна Смоліна

Анна Смоліна

Фінансовий Директор

Спостерігаючи за своєю донькою, я помічаю, як вона прагне виконувати "дорослі" завдання - підмітати, сортувати речі, сервірувати стіл до обіду, наливати і насипати. Потрапляючи в підготовлену середу вона миттєво знаходить собі заняття до душі! Так виникла ідея створення простору для підтримки природного інтересу дитини на шляху до становлення особистості, ну а методика Марії Монтессорі, якнайкраще, для цього підходить!
Наталія Труханова

Наталія Труханова

Методист

Робота з малюками дає мені можливість пізнати їх чарівний світ, який я знаходжу просто дивовижним, спостерігати як дитина розкриває себе і свої творчі здібності в Монтессорі - середовищі. Дуже важливо бути не просто педагогом, а стати другом для дитини, бути щирим і відвертим. І все це відбувається в атмосфері доброзичливість і поваги до дитини.
Анастасія Мельниченко

Анастасія Мельниченко

Логопед

Логопед-коррекційний педагог з великим досвідом корекційної роботи з мовленнєвими порушеннями як:
- Дислалія;
- Дизартрія;
- Загальний недорозвиток мовлення(ЗНМ)
- Заїкання.
Працюю за напрямками:
- обстеження усного та писемного мовлення;
- розвиток лексично-граматичних уявлень;
- формування правильної звуковимови та введення звуків у мовлення;
- розвиток дрібної та загальної моторики;
- розвиток мовленнєвого дихання.
- логопедичний масаж.
Ірен Турмій

Ірен Турмій

Головний педагог

Працювати з дітьми за методикою Марії Монтессорі це дуже цікаво. Я завжди даю можливість дітям навчиться все робити самим. Дуже важливо створити сприятливу атмосферу для їх саморозвитку, без критики, зауважень і повчань. Думка дитини треба поважати і давати йому право вибору, адже це веде до їх самостійності в майбутньому і розвитку як особистості. Я люблю працювати з дітьми і спостерігати як вони кожен день йдуть своїм власним унікальним шляхом.
Влада Кривошеєва

Влада Кривошеєва

Педагог з англійської мови

Я викладач англійської мови. Працюючи зі своїм маленькими учнями, навчаючи їх англійської мови, розвиваючи їх здібності, завжди щиро радію їхнім успіхам. Застосування на наших заняттях кращих, сучасних і ефективних методик вивчення англійської мови дає можливість дітям мимоволі запам'ятовувати і активно використовувати всі отримані знання та навички. Методика занурення в мовне середовище являє собою найбільш ефективний метод вивчення англійської мови. Мовне середовище необхідна і тоді малюки вчаться не тільки повторювати англійські слова, а й розуміти, думати і грати на англійській мові.