Hello Summer

Hello Summer
У нашому центрі все літо буде працювати дитячий садок повного дня і дитячий табір для дітей 3-6 років! Час роботи: з 9.00 до 18.00, з понеділка по п'ятницю.
Якщо Ви хочете щоб Ваші діти активно і продуктивно провели час на канікулах, то швидше за поспішайте зайняти місця в нашій команді!
Перевага проведення відпочинку дитини в нашому дитячому таборі: знаходження в монтессори середовищі; дотримання режиму дня - важливий фактор для зростаючого організму, який складно організувати саме в літню пору.
Кожен тиждень буде проходити під певною темою, присвяченій різним напрямкам або свят. Вона стане наповнена яскравими і незабутніми пригодами, Ваш малюк зможе знайти своє творче напрям і спосіб для самореалізації.
Крім основних занять вже зараз Ваших дітей чекає:
- інтелектуальні заняття по системі Марії Монтессорі;
- музичні заняття;
- хореографія;
- щоденні заняття англійською мовою;
- моделювання з повітряних кульок;
- ліпка із глини;
- майстер-класи для всієї родини;
- різні квести;
- пісочна терапія;
- казкотерапія;
- читання художньої літератури;
- пікніки;
- догляд за власним садом;
- 3-х разове харчування (сніданок, обід, полуденок),
- щоденні прогулянки на свіжому повітрі, що супроводжуються активними іграми (2 рази на день).
При плануванні програми табору ми враховуємо вік, можливості та інтереси дитини і хочемо, щоб Ваші діти добре відпочили, провели час з користю.
За бажанням батьків організовуються додаткові послуги. Наприклад, в дитячий сад можуть бути запрошені артисти, можливі виїзди на екскурсії і проведення свята «День народження», заняття з логопедом і т.д ..
23 Май 2017

Поділитися в соц. мережах:

Назад до списку